Reklama animowana

Puść wodze fantazji i zapadnij na długo w pamięci odbiorców.

Reklama animowana

Kreatywnie wyraź swoją markę

Reklama animowana Zew

Gdy Twoich odbiorców ze wszystkich stron zalewają treści, potrzebujesz czegoś specjalnego, żeby się wyróżnić. Reklama animowana to pełna kreatywna swoboda, która pozwoli Ci w pełni zrealizować swoje wizje. Wybijesz się na tle masy innych treści, opiszesz porywające historie i na długo zapadnie w pamięci Twoich odbiorców.

Reklama animowana to też gwarancja innowacyjności. Nie tylko wpiszesz się w obecne trendy - zaczniesz je kształtować i wyznaczać kierunek dla Twojej branży. W pełni wykorzystasz nowoczesne środki przekazu, takie jak pionowa orientacja dostosowana do oglądania na smartfonach, czy proporcje dopasowane do konkretnych mediów społecznościowych.

Odkryj potencjał reklamy animowanej w Twojej branży

Reklama animowana jest idealnym medium dla treści opartych o storytelling, świetnie wytłumaczy też produkty i procesy, których nie da się przedstawić tradycyjnym wideo, np. w branży IT. Pozwoli Ci w innowacyjny sposób wydobyć wszystko to, co w Twoim biznesie napawa Cię dumą.

Reklama z wykorzystaniem technik takich jak animacja 2D i 3D, motion design, czy whiteboard przemówi do młodych, wymagających odbiorców, którzy w nowoczesnych mediach widzieli już wszystko. Świetnie wpisze się w różnorodne formy przekazu ATL i BTL, tak w internecie i social mediach, jak i bardziej tradycyjnych miejscach.

3 powody, by wybrać reklamę animowaną w MU Animation

01

Swoboda

Nieograniczona przestrzeń, by w kreatywny sposób pokazać wszystko to, co najlepsze w Twojej firmie i produktach i wypracować Twój unikalny styl, po którym łatwo rozpoznają Cię odbiorcy.

02

Innowacyjność

Tworzymy w efektownych technikach 2D, 3D, motion design, whiteboard i innych, a format precyzyjnie dostosowujemy do kluczowych dla Twojego biznesu urządzeń czy platform.

03

Doświadczenie

W naszym portfolio mamy już ponad 5000 projektów. Łatwo odnajdujemy się w pracy z rozbudowanymi brandbookami i key visualami, złożonymi strukturami i procedurami korporacyjnymi.

Kontakt z nami

Pozwól nam pomóc zamienić

Twój projekt w sukces!

Masz wizję na kreatywny projekt, a może dopiero szukasz rozwiązań?

Skontaktuj się

Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!

Kontakt mailowy

Zapytania: kontakt@mu.pl

Kontakt telefoniczny

Animacje: +48 608 890 113

Filmy: +48 608 890 113

Marketing: +48 507 922 551

Lokalizacja

Varso Place II

ul. Chmielna 73

00-801 Warszawa

Polska (UE)

Zamknij