Produkcja filmów

MU Production to najwyższa jakość w produkcji wideo i transmisji na żywo. Wykorzystujemy z powodzeniem kilkanaście lat doświadczenia przy tworzeniu materiałów do Internetu oraz telewizji.

Poznaj MU Production

Dziś, gdy materiał wideo można nagrać telefonem, a Internet pełen jest miliardów klipów, odpowiednia jakość i właściwa realizacja produkcji jest jeszcze ważniejsza, niż niegdyś. My stawiamy na jakość, a kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu wideo na potrzeby Internetu i telewizji w połączeniu z pasją pozwala nam zapewnić rezultaty, jakich potrzebujesz.

Wiemy też, że ze względu na bogate możliwości w zakresie techniki, formy, czy sposobu przekazu, współpraca ze studiami produkcyjnymi bywa skomplikowana. Dlatego my w pierwszej kolejności pytamy o to, co chcesz osiągnąć i wybieramy optymalne rozwiązanie w zakresie jakości i kosztów. Doradzimy też, jak promować materiał, by zyskał jak największy odgłos. Zaufaj nam, a my zajmiemy się całym procesem od A do Z.

Napisz do nas

Reportaż wideo

Ludzka pamięć jest zawodna, a wspaniałe chwile ulotne. Dlatego tak ważne jest perfekcyjne dopracowanie reportażu z Twojego wydarzenia - to on zobrazuje, jak wyglądało. Dokumentowanie w formie wideo było pierwszym przeznaczeniem kamer. Dziś, gdy każdy z nas nosi ze sobą co najmniej jedną, nie liczy się już tylko samo nagranie chwili, ale przede wszystkim to jak najlepiej ją uwiecznić.

Niezwykle istotne jest właściwe przygotowanie ze strony ekipy reporterskiej, dobór sprzętu do warunków oświetleniowych, ilości ruchu, czy akustyki. Poza kilkoma technikami rodem z Hollywood sekretem dobrego reportażu są idealnie dopracowane montaż i postprodukcja - z nami Twój reportaż będzie materiałem na Oskara.

Film promocyjny

Drugą formę po reportażach najczęściej przydatną dla firm i organizacji są filmy promocyjne zarówno w formie reklam, prezentacji produktowych, czy zaproszeń na wydarzenia. Tutaj poza ujęciami i montażem, ogromną rolę odgrywa udźwiękowienie, jak i właściwa postprodukcja, w tym efekty animowane.

Jeśli nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz - doradzimy w zakresie formy i stosowanych technik. Mamy także doświadczenie w produkcji animacji oraz digital marketingu, więc pomożemy zaplanować produkcję, która idealnie wpisze się w wybrany kanał promocji. Warto pamiętać, że prezentacja w kinie, telewizji, social media, na Youtube czy stronie internetowej, to różne formaty, kodeki i sposoby komunikacji. Pracuj z nami, a wszystkie te problemy weźmiemy na siebie.

Transmisje na żywo

Największe emocje i możliwości interakcji zapewniają widzom transmisje na żywo. Wydarzenia sportowe z kilku kamer, wirtualne e-sportowe rozgrywki, wyjątkowe koncerty, czy webinary z możliwością zadawania pytań najlepiej prezentują się podczas live streamingu. W MU posiadamy nie tylko wysokiej klasy sprzęt, ale przede wszystkim doświadczenie zdobyte podczas kilku tysięcy transmisji z najróżniejszych wydarzeń.

Opowiedz nam o swoim wydarzeniu, a my dobierzemy optymalną platformę do transmisji: landing page, Twój serwis firmowy, media społecznościowe, a może ukryta podstrona dostępna tylko dla zaproszonych? Dzięki pracy z Facebookiem, Google, a także telewizjami MTV, Polsat i TVN wiemy, co sprawdzi się najlepiej.

Portfolio wybranych produkcji

Capital of Rock - Aftermovie Capital of Rock - Aftermovie
Bionanopark - film reklamowy Bionanopark - film reklamowy
Warsaw Games Week - reportaż Warsaw Games Week - reportaż
Timac Agro - reportaż Timac Agro - reportaż
Swim Promo Swim Promo
BASF - reportaż BASF - reportaż
Ministerstwo Spraw Zagranicznych - reportaż Ministerstwo Spraw Zagranicznych - reportaż
TEDx Warsaw 2018 - streaming TEDx Warsaw 2018 - streaming
Showmax - making of transmisji Showmax - making of transmisji
UPM Raflatac - reportaż UPM Raflatac - reportaż
BIK Scorehunter - film promocyjny BIK Scorehunter - film promocyjny
Orange OA - program na social media Orange OA - program na social media
Być może - film promocyjny Być może - film promocyjny
IBM - Case Study IBM - Case Study
Rower intro - zapowiedź serii filmów Rower intro - zapowiedź serii filmów
Alchemik - transmisja na żywo Alchemik - transmisja na żywo
ING - film instruktażowy ING - film instruktażowy
i-Sport - film promocyjny i-Sport - film promocyjny
Bayer - reportaż Bayer - reportaż
BIK - film instruktażowy BIK - film instruktażowy
Orange PDG - program na social media Orange PDG - program na social media
Orange ORG - program na social media Orange ORG - program na social media