Explainer video

Puść wodze fantazji i zapadnij na długo w pamięci odbiorców.

Explainer video

Wszystko da się zrozumieć, jeśli
dobrze to wytłumaczymy

Reklama animowana Anglovilee

Kreatywne explainer video to najlepszy sposób, by klarownie i w angażujący sposób wytłumaczyć dowolne ważne dla Twojego biznesu zagadnienie. Dzięki technikom takim jak animacja 2D/3D, motion design i whiteboard stworzysz atrakcyjne treści w unikalnym stylu dla Twojej marki, po którym rozpoznają Cię odbiorcy.

Explainer video tworzone przy współpracy z MU Animation to gwarancja innowacyjności. Nie tylko wpiszesz się w obecne trendy - zaczniesz je kształtować i wyznaczać kierunek dla Twojej branży. Przekazując wiedzę w ten sposób zaoszczędzisz też czas, który teraz poświęcasz na pomoc i odpowiadanie na pytania klientów.

Odkryj potencjał explainer video w Twojej branży

Czar animacji daje nam nieograniczoną możliwość, by kreatywnie i stylistycznie wpasować explainer video w unikalny charakter Twojej firmy i rynku, na jakim funkcjonuje. Format ten jest szczególnie skuteczny przy produktach i procesach, które ciężko przedstawić na tradycyjnym wideo i wymaganą użycia symboliki, np. w bankowości.

Tworzone przez nas explainer video precyzyjnie dostosowujemy do medium, w którym planujesz ich używać. Nie są nam obce animacje przygotowywane na potrzeby stron internetowych, różnego rodzaju social mediów, czy do osadzenia bezpośrednio w aplikacjach - w tym także w formacie pionowym.

3 powody, by wybrać explainer video w MU Animation

01

Efektywność

W dobie coraz krótszego skupienia uwagi, angażujące explainer video są najlepszym sposobem na przekazanie ważnych informacji.

02

Wizerunek

Wspólnymi siłami stworzymy unikalny styl dla Twojej marki, po którym będą rozpoznawać Cię odbiorcy.

03

Oszczędność czasu

Raz stworzona animacja instruktażowa to oszczędność czasu poświęcanego na pomoc i odpowiadanie na pytania klientów przez lata.

Kontakt z nami

Pozwól nam pomóc zamienić

Twój projekt w sukces!

Masz wizję na kreatywny projekt, a może dopiero szukasz rozwiązań?

Skontaktuj się

Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!

Kontakt mailowy

Zapytania: kontakt@mu.pl

Kontakt telefoniczny

Animacje: +48 608 890 113

Filmy: +48 608 890 113

Marketing: +48 507 922 551

Lokalizacja

Varso Place II

ul. Chmielna 73

00-801 Warszawa

Polska (UE)

Zamknij