Animacje dlabranży IT

Pokaż to, co w świecie IT jest niewidoczne.

Animacja Korporacyjna

Oczaruj odbiorców Twoimi cyfrowymi produktami

Oczaruj odbiorców Twoimi cyfrowymi produktami

Treści wizualne w branży IT to ciężki orzech do zgryzienia. Jak przedstawić procesy i usługi, które istnieją tylko w świecie wirtualnym? Jak pokazać, że aplikacje tworzone przez Ciebie są lepsze, niż konkurencji? Kreatywnie wykorzystana animacja to nasza odpowiedź.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w pracy z klientami z branży IT wiemy, jakie zabiegi w animacji sprawdzają się najlepiej w tej branży. Tworzymy angażujące treści marketingowe, jak i produkcje informacyjne. W przystępny i atrakcyjny sposób tłumaczymy nawet najbardziej abstrakcyjne zagadnienia IT.

Rozwiązania skrojone na miarę cyfrowych tubylców

Animacja 2D/3D, motion design, czy whiteboard? Do każdej realizacji precyzyjnie dobieramy technikę, tak jak Ty technologię dla projektów. Doskonale wiemy, że odbiorcy w branży IT są wymagający, dlatego stale eksperymentujemy i puszczamy wodze kreatywności, by zaoferować Ci innowacyjne rozwiązania.

Tworzymy animacje IT na potrzeby reklam, stron internetowych, social mediów, eventów, czy tutoriali osadzonych w aplikacjach, także w niestandardowych formatach jak pionowa orientacja. Stawiamy w nich na efektywność przekazu połączoną z angażującym storytellingiem, który nada Twojej marce zapadający w pamięć głos.

3 powody, by wybrać animacje dla branży IT w MU Animation

01

Precyzja

Animacja wykorzystująca kreatywnie storytellig, porównania i metafory to najlepszy sposób na pokazanie cyfrowych produktów i procesów w branży IT.

02

Elastyczność

Szeroki wybór technik i stylów animacji to gwarancja, że wspólnie wypracujemy treści, które odpowiedzą na Twoje potrzeby i wpiszą się w charakter marki.

03

Doświadczenie

Dostarczyliśmy już ponad 5000 projektów, a dużą część z nich dla branży IT. Wiemy, jak efektownie i angażująco opowiadać o cyfrowych technologiach.

Kontakt z nami

Pozwól nam pomóc zamienić

Twój projekt w sukces!

Masz wizję na kreatywny projekt, a może dopiero szukasz rozwiązań?

Skontaktuj się

Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!

Kontakt mailowy

Zapytania: kontakt@mu.pl

Kontakt telefoniczny

Animacje: +48 608 890 113

Filmy: +48 608 890 113

Marketing: +48 507 922 551

Lokalizacja

Varso Place II

ul. Chmielna 73

00-801 Warszawa

Polska (UE)

Zamknij