Korporacyjny marketingdla wymagających

Tworzymy kreatywne kampanie digitalowe B2B i B2C dla najbardziej wymagających odbiorców. Dostarczamy realizacje multi-channel i omni-channel nawet na kilkunastu rynkach równolegle: od strategii po dogłębne raporty.

Zaufani partnerzy w skutecznym marketingu

Zaufani partnerzy w skutecznym marketingu

Jesteśmy grupą agencji zajmujących się digitalem 360° z własnym domem mediowym. Pomagamy nowoczesnym organizacjom skali enterprise opracować i wdrożyć wielokanałowe strategie marketingowe, zwiększamy konwersje, tworzymy atrakcyjne treści i kreujemy Twój niepowtarzalny wizerunek w sieci.

Wierzymy, że o sukcesie w marketingu decydują zwinność i ciągła innowacja. Dlatego stwarzamy szerokie pole do kreatywnej ekspresji w różnorodnych mediach, kanałach przekazu ATL/BTL i formatach. Wiemy jak zagwarantować, że Twoja marka wpisze się w aktualne trendy w marketingu, a nawet zacznie je wyprzedzać i nadawać kierunek branży.

W naszych działaniach stawiamy na wysoką jakość i uczciwość. Nie tworzymy clickbaitów i wprowadzających w błąd treści, nie stosujemy nieetycznych trików. Jesteśmy partnerem, któremu można zaufać i ten sam wizerunek wypracowujemy dla Ciebie.

W czym możemy pomóc Twojej organizacji?

Strategia B2B

Strategia B2B

Każde działanie marketingowe niepoparte przemyślaną strategią to strzelanie w ciemno i łatwy sposób na zmarnowanie czasu i budżetu. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci nie popełnić tych błędów.

Z naszą pomocą wypracujesz tak ogólne zasady komunikacji marketingowej, jak i rozplanujesz najdrobniejsze detale poszczególnych kampanii. Przestaniesz zgadywać: swoje decyzje oprzesz na wiarygodnych danych i wnikliwym researchu. Dostaniesz też dostęp do rozbudowanych raportów i metryk wyników Twoich działań. W oparciu o nie będziesz w stanie ciągle ulepszać strategię tak, by coraz precyzyjniej docierać do najcenniejszych dla Ciebie grup odbiorców.

Kampanie digitalowe

Kampanie digitalowe

Gdy dotarcie do odbiorców, którzy w internecie widzieli już wszystko staje się coraz trudniejsze, potrzebujesz naprawdę wyjątkowych kampanii digitalowych, by wybić się z tłumu. Na szczęście jesteś w dobrym miejscu.

W MU tworzymy innowacyjne kampanie marketingowe, które precyzyjnie wpisują się w potrzeby Twojej firmy. Czarujemy kreatywnością i wiemy jak przedstawić to, co w Twojej firmie najlepsze, we wszystkich nowoczesnych formatach, mediach i platformach. Finezję łączymy z partnerstwem biznesowym. Dobrze wiemy, że kampanie mają określone cele, dlatego na bieżąco mierzymy efekty naszych działań i optymalizujemy je.

Kampanie digitalowe

Content marketing

Content marketing

Marketing treści to jedna z najlepszych metod, aby długoterminowo podnieść świadomość marki, zbudować pozycję eksperta w swojej branży i wejść w dialog z odbiorcami. Jednak szczególnie w dobie treści generowanych przez AI, jakość pozostawia wiele do życzenia. 

W grupie MU wiemy, jak zauroczyć Twoich odbiorców wiedzą. Tworzymy wartościowy i angażujący content, który zaciekawia, wyjaśnia, buduje napięcie i opowiada wciągające historie. Łączymy formy pisane, animację i wideo i budujemy dla Twojej marki unikalny przekaz, z którym Ty się utożsamisz, a Twoi odbiorcy chętnie wrócą po więcej.

Kontakt z nami

Pozwól nam pomóc zamienić

Twój projekt w sukces!

Masz wizję na kreatywny projekt, a może dopiero szukasz rozwiązań?

Skontaktuj się

Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!

Kontakt mailowy

Zapytania: kontakt@mu.pl

Kontakt telefoniczny

Animacje: +48 608 890 113

Filmy: +48 608 890 113

Marketing: +48 507 922 551

Lokalizacja

Varso Place II

ul. Chmielna 73

00-801 Warszawa

Polska (UE)

Zamknij