Kompleksowa obsługa wideodla dużych organizacji

Skup się na tym, co robisz najlepiej. My zajmiemy się resztą.

Filmy koporacyjne

Kompleksowe realizacje dla Twojego biznesu

Kompleksowe realizacje wideo dla Twojego biznesu

W dynamicznym świecie nowoczesnego biznesu, skuteczna komunikacja wideo może być kluczem do sukcesu firmy. Jednak potrzeby w tym zakresie często się zmieniają, a opanowanie całego procesu produkcji wideo może być trudne i czasochłonne.

Kompleksowa obsługa wideo to nasza odpowiedź na tę zagwozdkę. Jesteśmy przy Tobie w każdym projekcie wideo, zapewniając pełne wsparcie w organizacji produkcji od A do Z. Zarządzamy planem, nagrywamy i montujemy materiały wideo, w tym także dodatkowe ujęcia, materiały stockowe, czy animacje. Zajmujemy się też kolorystyką i postprodukcją. Dysponujemy własnymi lokalizacjami, w tym przestronnym studio w warszawskim Varso, które łatwo dostosujemy do potrzeb Twojej firmy.

Spójny styl i nieograniczone możliwości

Gdy przy produkcji treści stawia się na ilość, łatwo jest zapomnieć o tym, że muszą się też składać w większą całość. Nic Ci po wielu wideo, które wywołują wrażenie, jakby mówiły o zupełnie różnych firmach. 

Nagrania wideo dla firm tworzone z MU Production to przede wszystkim spójność i konsekwencja. Nieważne, czy produkujemy filmy na potrzeby wewnętrzne, jak na przykład instruktaż albo newsletter, czy stricte marketingowe, jak reklama czy case study. Nagrywając je w jednym miejscu masz gwarancję, że złożą się w spójną narrację. Zachowają konsekwentny styl i ton głosu, a także kluczowe elementy brandingu, po których rozpoznają Cię odbiorcy.

3 powody, by realizować kompleksowa obsługę wideo z MU Production

01

Realizacja od A do Z

Zajmujemy się wszystkimi etapami tworzenia filmów: od kreatywnego skryptu, przez organizację planu i nagrywanie, po ostatnie szlify w postprodukcji.

02

Konsekwencja

Stworzymy dla Ciebie spójną stylistykę i ton przekazu, po których rozpoznają Cię odbiorcy niezależnie od kanału czy rodzaju wideo.

03

Profesjonalizm

Łatwo odnajdujemy się w pracy z rozbudowanymi brandbookami i key visualami, złożonymi strukturami i procedurami korporacyjnymi.

Kontakt z nami

Pozwól nam pomóc zamienić

Twój projekt w sukces!

Masz wizję na kreatywny projekt, a może dopiero szukasz rozwiązań?

Skontaktuj się

Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy. Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe!

Kontakt mailowy

Zapytania: kontakt@mu.pl

Kontakt telefoniczny

Animacje: +48 608 890 113

Filmy: +48 608 890 113

Marketing: +48 507 922 551

Lokalizacja

Varso Place II

ul. Chmielna 73

00-801 Warszawa

Polska (UE)

Zamknij