Reklama animowana

Przedstaw charakter swojej firmy oraz pełnię możliwości produktu za pomocą reklamy animowanej.

Dlaczego reklama animowana?

Dlaczego reklama animowana?

Wymagania współczesnych konsumentów zmuszają marketerów do wykazania się niezmierzonymi pokładami kreatywności. Nawet najlepszy produkt pozostanie niezauważony bez wyróżniającego się pomysłu na przedstawienie jego cech oraz korzyści dla użytkowników. Naprzeciw tym problemom wychodzi reklama animowana, która odzwierciedli najoryginalniejsze pomysły , a prężny zespół produkcji wzbogaci kreację o własne pomysły.


Tworzone przez nas reklamy animowane pozwalają na indywidualne dopasowanie każdego elementu, tak aby oprócz przekazania treści w zrozumiały sposób, kojarzyła się z przesłaniem, misją i tożsamością firmy bądź marki.

Co więcej...

... reklama animowana jest doskonałym sposobem na promocję. Z powodzeniem może być wyświetlana jako prezentacja produktu na targach, być emitowana w paśmie reklamowym w TV, pojawiać się przed filmami na YouTube, czy trafiać do odbiorców przy użyciu ekranów w komunikacji miejskiej bądź w galeriach handlowych. Dostępnych kanałów dotarcia do odbiorców z pomocą reklam animowanych jest wiele, a to Ty decydujesz, poprzez które zapiszesz się w świadomości klientów.


Podejmując współpracę z nami, masz także możliwość decydowania o wszelkich aspektach animacji na każdym z etapów jej powstawania. Poczynając od określenia szerokiej koncepcji kreatywnej “big idea”, poprzez stworzenie scenariusza i storyboardu aż po realizację ilustracji ich animacji i pełnego udźwiękowienia spotu.

Za pomocą reklamy animowanej:

Za pomocą reklamy animowanej:

 • angażuj widza - projektując każdy element animacji, pamiętamy, aby przyciągnąć uwagę odbiorców do najtrudniejszych kwestii i sprawić, by je zrozumieli,

 • poszerzaj kanały dotarcia - tworzone materiały promocyjne można w łatwy sposób zaadaptować do wykorzystania poprzez wiele kanałów, np.: telewizja czy social media,

 • wyróżniaj się - przedstaw nam swój pomysł, a my na jego podstawie stworzymy kreację animacji, która zaskoczy Twoich klientów,

 • opowiedz historię - dzięki nieszablonowej formie i sposobie przekazu historii buduj relację z klientami oraz wzmacniaj wizerunek firmy.
 • Sprawdź nasze reklamy

  Panattoni Europe - Zaproszenie na galę 2017 Panattoni Europe - Zaproszenie na galę 2017
  ZEW - Animowany w 2D teaser kampanii ZEW - Animowany w 2D teaser kampanii
  Spantium 360 - SQAR animowana reklama 2D Spantium 360 - SQAR animowana reklama 2D
  Dhosting - Animacja 2D o FLYPS Dhosting - Animacja 2D o FLYPS
  Panattoni Europe - Gala&Party 2017 intro 3D Panattoni Europe - Gala&Party 2017 intro 3D
  Investors - Investor Niemcy 2D animated commercial Investors - Investor Niemcy 2D animated commercial