Motion design

Stwórz zwracający uwagę i angażujący widza przekaz,
który na długo zapadnie w pamięć.

Czym jest motion design

Czym jest motion design

Nazywane jest też motion graphics, czyli ruchomymi grafikami. Ta technika wymyka się jednej definicji i powiedzenie, że jest po prostu animowaną grafiką z elementami tekstowymi, to dla nas zdecydowanie za mało. Motion design w wykonaniu zespołu MU jest bowiem stylem takiego budowania narracji, aby widz jednocześnie podążał za zmieniającym się płynnie obrazem, jak i głosem lektora.

Dynamiczne przemiany jednego obrazu w drugi, wzajemne przenikanie się treści, praca z formami i dźwiękiem - to tylko niektóre zabiegi artystyczne jakimi operujemy, tworząc dla Ciebie angażujący video content z wykorzystaniem techniki motion design.

Dla kogo motion design?

Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że dla każdego, wystarczy określić jaką rolę ma spełniać i jakich efektów oczekujesz. Czy ma poinformować o ważnym wydarzeniu? Właściwościach produktu? Przedstawić istotne dane? Stanowić ciekawy wstęp do prezentacji, albo w nietuzinkowy sposób zaprosić na konferencję? Możliwości jest tyle ile będziesz mieć pomysłów na jego wykorzystanie.

Jako element kampanii marketingowej motion graphics świetnie sprawdzą się praktycznie w każdym kanale dystrybucji, a w szczególności w tych digitalowych, jak np. social media.


Motion graphics wykorzystasz do:

Motion graphics wykorzystasz do:

  • Zwrócenia uwagi odbiorców na istotne dla Ciebie wydarzenia. Przygotowany w tej technice trailer filmowy czy też teaser przed premierą produktu lub kampanii zapadnie w pamięć i wywoła efekt oczekiwania.
  • Zaistnienia przekazu w świadomości twoich klientów. Dzięki motion graphics przedstawisz komunikaty w płynnej i atrakcyjnej wizualnie formie.
  • Zaprezentowania danych liczbowych czy skomplikowanych wykresów i tabel w zrozumiały sposób.Taka forma może być szczególnie przydatna np. w trakcie spotkań biznesowych czy też sprzedaży usług profesjonalnych (bankowość, finanse, systemy IT).

Zobacz nasze projekty

Motion design_PKW2 Motion design_PKW2
Motion design_PKW1 Motion design_PKW1
Motion design_SOLAR Motion design_SOLAR
Motion design_PARP Motion design_PARP
Motion design_MOTABI Motion design_MOTABI
Motion design_STKTK Motion design_STKTK
Motion design_CODE_WHOLESALE Motion design_CODE_WHOLESALE

Zobacz więcej naszych animacji