Dzień Dobry!

W dzisiejszym cyfrowym świecie to wiedza i informacja stanowią najcenniejszą wartość. I właśnie tym chcemy się z Wami dzielić.

Jottabajty – taki oto rząd wielkości określa obecną ilość znajdujących się w globalnej sieci zasobów. Z każdą sekundą przybywa ich coraz więcej. Jeśli znudziło Wam się przeszukiwanie setek stron, macie dość tych samych tematów, odmienianych przez wszystkie przypadki, to dobrze trafiliście. Dlaczego?

Bo to nie tylko blog firmowy, na którym chcemy się z Wami podzielić naszą unikatową wiedzą z obszaru animacji i jej wykorzystania w komunikacji (a znany się na tym, jak mało kto!). To miejsce, gdzie chcemy rozmawiać o ciekawych trendach i narzędziach, które naprawdę przynoszą efekty. O zjawiskach, które rządzą współczesnym marketingiem. Nowych ścieżkach pozwalających dotrzeć głębiej do serc i umysłów użytkowników. Nie boimy się oceniać i poddawać w wątpliwość rozwiązań i nowinek z zakresu MarTech, nawet jeśli wszyscy inni ślepo za nimi podążają. Nie znajdziecie tu przysłowiowych laurek. Tylko rzetelna analiza i wiedza. I trochę o nas, ale to jako przyjemny dodatek ;).

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, ale cenimy też zewnętrzny głos rozsądku. Dlatego do współpracy przy niektórych materiałach zaprosiliśmy Piotrka Sarminiego - utalentowanego autora książek, blogera, fascynata nieoczywistych rzeczy, z gracją poruszającego się w świecie nowych technologii, o czym równie chętnie pisze. Jego teksty znajdziecie w dziale FutureMU, w którym to skupimy się na marketingu, niebojącym się sięgania po nowoczesne rozwiązania. W kategorii Opinions dzielimy się naszym punktem widzenia na szeroko pojęty digital oraz zjawiska z nim związane. Jeśli szukacie rzetelnych porad i praktycznych wskazówek, koniecznie zajrzyjcie do How to?. Świat kręci się wokół danych, dlatego powstał dział Reportroom, w którym w niedługim czasie znajdziecie ciekawe raporty, zestawienia i porównania. A że jesteśmy towarzyskie bestie,planujemy zapraszać na łamy naszego serwisu gości, którzy chętnie podzielą się z Wami swoim doświadczeniem. Na koniec wspomniana szczypta o nas, czyli jak to jest być MUersem

To co,ruszacie z nami w tą fascynującą podróż? 

 

O autorze:

Marta Kindeusz, PR Manager Marta Kindeusz, PR Manager

Subskrybuj blog MU

Chcesz być zawsze na bieżąco z naszym blogiem? Podaj swój e-mail poniżej, a będziemy Cię informować o nowych wpisach (nie wysyłamy SPAMu).