Wideo&Eventy


show it.

Co robimy?


W oparciu o nasze doświadczenie przygotowaliśmy przykładowe warianty realizowanych przez nas produkcji, które można dowolnie kształtować oraz łączyć. Jeżeli w poniższym zestawieniu nie znalazłeś kategorii video, do której można by było przypisać Twój projekt - napisz do nas.

NAGRYWAMY


  • Wywiady – potrafimy tak poprowadzić rozmowę z naszym gościem, aby wywiad zainteresował widza
  • Social video – krótkie, proste i ciekawe - idealne do wykorzystania w social mediach
  • Reportaż – doskonały sposób na utrwalenie eventu oraz uzupełnienie usługi streamingu

REALIZUJEMY


  • Corporate video/case study – zaprezentuj proces powstawania projektu w jasny i przejrzysty sposób
  • Webinaria – przeprowadź szkolenie pracowników lub seminarium – wszystko on-line
  • Wirtualne studio – przeprowadź nagrania w specjalnie przygotowanym otoczeniu

PRODUKUJEMY


  • Filmy reklamowe – reklamy na potrzeby internetu oraz produkcje telewizyjne najwyższej jakości
  • Live streaming – transmisja do internetu, czyli dodatkowy zasięg wydarzenia w internecie
  • Wirtualny event – wzbogać event o atrakcję dla gości w postaci wyjątkowego nagrania

Produkcje, z których jesteśmy dumniProdukcja 4K


To właśnie Blackmagic 4K Production Camera z bagnetem EF nagrywająca w RAW  i ProRes 422 wraz z zestawem obiektywów o pełnym zakresie ogniskowych!

Ale to nie jest jedyny sprzęt, jakim dysponujemy. I nie jest to też jedyny sprzęt, na jakim potrafimy pracować. A różnica między UHD a HD jest naprawdę duża.

Sprzęt 4K -

Kamera 4K znajdzie zastosowanie przy streamingu, idealnie nada się do nagrania wywiadu, wysokiej jakości matryca oraz jasne obiektywy pozwolą na nagranie filmu w jakości telewizyjnej, a jej niepozorne wymiary doskonale sprawdzą się podczas reportażu. To także dzięki tej kamerze jesteśmy w stanie oferować nagrania w najwyższej jakości, które wyróżniają się na tle pozostałych. Chcesz dowiedzieć się wiecej o technologii 4K, poznać zalety oraz zobaczyć na własne oczy różnicę pomiędzy UHD a HD ?

O nas


Zgrany i doskonale rozumiejący się zespół – na tym budujemy podstawy do szybkiej i efektywnej pracy. W wizjach wideo i pomysłach na eventy zupełnie odmienni, ale to właśnie z tej odmienności potrafimy stworzyć film inny od pozostałych, wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć uczestnikom.

Usługi wideo oraz koordynacji eventów wzbogacamy o elementy z sektora animacji i IT, które gwarantujemy jako MU Interactive. Mamy doświadczenie we współpracy zarówno z klientami małymi, jak i największymi, przy wszelkiego rodzaju projektach. Posiadamy własne studio nagraniowe i lektorskie gwarantujące doskonałe warunki akustyczne.

Dysponujemy zapleczem technicznym przystosowanym do prowadzenia transmisji online i własnym sprzętem nagrywającym w 4K, czyli urządzeniami zdolnymi nagrywać nad ziemią i pod wodą. Wszystkie realizowane przez nas projekty pozostają w naszych rękach od momentu zlecenia aż do finalizacji.

Profesjonaliści


Czym jeszcze się zajmujemy


Wirtualne Studio
alchemik
decydujmy-panel

Skontaktuj się z nami


Lubimy realizować ciekawe projekty i znajdować nowe zastosowania dla naszych talentów.
Chcesz nas poznać? Zapraszamy!

Tu jesteśmy

MU Interactive Sp. z o.o.
ul. Lirowa 13
02-387 Warszawa