STUDIO ANIMACJI


We animate ideas

Animation Reel 2017


Studio Animacji MU


MU Animation to nasz dział oddany sercem i duszą animacji.


Nasz zespół uwielbia wprawiać pomysły w ruch. Im zadanie bardziej wymagające, tym chętniej się go podejmujemy. Mamy na swoim koncie liczne doświadczenia w pracy zarówno nad projektami stricte komercyjnymi, jak i tymi, które robi się w imię większej idei lub dla własnej przyjemności.

W skład naszego zespołu wchodzi wielu utalentowanych animatorów, ilustratorów, scenarzystów. Mamy też w swoich murach własne studio dźwiękowe, więc cały proces produkcji przeprowadzamy in-house.

Z naszych usług na co dzień korzystają zarówno mniejsi partnerzy, jak i wiele międzynarodowych podmiotów, np. Orange, IBM, Wonga, Grupa Open Finance czy Pepsico. Często jesteśmy też podwykonawcą dla innych agencji z pogranicza marketingu i PR.

W 2015 roku zrealizowaliśmy ponad 60 produkcji w formacie dłuższym niż 30 sekund.


PORTFOLIO MU ANIMATION:


Poznaj nasz zespół :)


Jakiego rodzaju animacje produkujemy najczęściej?


Klasyczne 2D


To animacje zarówno w technice poklatkowej, jak i takie, które wykorzystują nowoczesne techniki „wycinankowe”. Idealnie sprawdzają się przy kreacji explainer video. Często przy tym typie animacji historia głównego bohatera staje się pretekstem do pokazania szerszego problemu.

WHITEBOARD


Czyli „rysowanie na białej tablicy”. Ten rodzaj animacji to nietypowe podejście do klasycznego pomysłu na ilustrowanie treści za pomocą rysunków tworzonych na oczach widza. Taka animacja idealnie sprawdza się przy tłumaczeniu skomplikowanych procesów, zawiłych idei czy schematów działania.

MOTION DESIGN


To nowoczesna forma animacji, w której treści przekazujemy za pomocą ruchomych infografik, typografii lub piktogramów – wykorzystanie prostych kształtów, przejrzystych kolorów i przejść między grafikami, pozwala przedstawiać informacje w sposób dynamiczny, nadając statycznym elementom atrakcyjności.

Skontaktuj się z nami


Lubimy realizować ciekawe projekty i znajdować nowe zastosowania dla naszych talentów.
Chcesz nas poznać? Zapraszamy!

Tu jesteśmy

MU Interactive Sp. z o.o.
ul. Lirowa 13
02-387 Warszawa