Odkryj IBM!


Case Study

Budowa i obsługa serwisu OdkryjIBM.pl


OdkryjIBM.pl to inteligentny serwis informacyjno-edukacyjny posiadający dużą bazę szczegółowych opracowań i raportów oraz przedstawiający zagadnienia z branży szeroko pojętego IT. Jego inteligencja polega m.in. na skutecznym doborze najciekawszych materiałów dla użytkownika, na podstawie analizy zachowań w Internecie i sprawnym remarketingu.

Jako agencja kreatywna jesteśmy odpowiedzialni za kompletne prowadzenie redakcji serwisu, obsługę inteligentnego systemu pozyskiwania kontaktów MU Automation, prowadzenie kampanii reklamowych AdWords oraz pełnowymiarową obsługę techniczną serwisu.

Dzięki implementacji autorskiego systemu Marketing Automation, na bieżąco raportujemy o scoringu użytkownika, czyli o jego gotowości do kolejnych akcji marketingowych.


Automatyczna obsługa wysyłki masowej - newslettery i mailingi


OdkryjIBM.pl to portal, który prowadzi regularny newsletter dla swoich użytkowników, dając im dostęp do najlepiej dobranych raportów, materiałów szkoleniowych i artykułów dostępnych w serwisie.

Podczas planowania struktury działania serwisu zadbaliśmy o wysyłkę mailingów w najdrobniejszych detalach. Oprócz dokładnych statystyk, które generujemy w czasie rzeczywistym, jesteśmy w stanie sprawdzić takie szczegóły jak kliknięcie linku czy nawet otwarcie i przeczytanie maila.

Analizujemy na bieżąco zarówno treść samego mailingu, jak i jego wygląd, aby uzyskać jak najlepszy wynik poczytności i interakcji z użytkownikiem.

Skontaktuj się z nami


Lubimy realizować ciekawe projekty i znajdować nowe zastosowania dla naszych talentów.
Chcesz nas poznać? Zapraszamy!

Tu jesteśmy

MU Interactive Sp. z o.o.
ul. Lirowa 13
02-387 Warszawa