ALDEA IT Consulting


Case Study

Kompleksowa obsługa serwisów Aldea


ALDEA IT Consulting to polska firma doradcza, działająca zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Sprawnie funkcjonuje na rynku od ponad dziesięciu lat, na bieżąco obsługując setki klientów biznesowych w zakresie szeroko pojętego IT.

MU Interactive świadczy kompleksową obsługę serwisów należących do ALDEA IT Consulting: Decyzje-IT oraz Marketer-IT.

Jako agencja kreatywna, odpowiadamy za produckję kreacji graficznych do kampanii display, tworzenie mailingów i newsletterów, programowanie kompletnych serwisów WWW oraz pojedynczych stron typu Landing Page.

Aldea IT Consulting korzysta ze spersonalizowanego miesięcznego planu taryfowego, w skład którego wchodzi określona liczba roboczo-godzin, które mogą zostać wykorzystane w dowolny sposób.


Kreacje graficzne


Przedstawiamy przykłady kreacji graficznych oraz infografik zrobionych na zlecenie Aldea IT Consulting.

Mailingi


Kreacje Mailingowe stanowią znaczną część prac wykonywanych przez nas dla Aldea IT Consulting. W większości przypadków mailingi produkowane są z indywidualną, autorską szatą graficzną.

Przygotowywane przez nas mailingi i newslettery charakteryzują się doskonałą budową na wielu płaszczyznach. Zwracamy między innymi uwagę na wygląd i nowoczesność mailingu, poprawne wyświetlanie we wszystkich programach oraz UX zgodny z najnowszymi standardami.

Oprócz spersonalizowanych mailingów posiadamy bazę gotowych szablonów, które służą do wysyłki w nagłych i pilnych sytuacjach.


Scenariusze Prezentacji ERP


Scenariusze Prezentacji ERP to jeden z ważniejszych kompleksowych projektów jakie realizowaliśmy wspólnie z Aldea IT Consulting.

Scenariusze Prezentacji ERP -

W ramach produkcji serwisu Scenariusze Prezentacji ERP zaoferowaliśmy naszemu klientowi kompleksową obsługę serwisu. Począwszy od zaprojektowania responsywnej strony WWW zintegrowanej z systemem Automation, przez zaprogramowanie serwisu wraz z bieżącą obsługą techniczną oraz konsultacjami z zakresu UX. Dodatkowo zintegrowaliśmy moduł pozyskiwania kontaktów ze stroną klienta, dzięki czemu otrzymujemy informacje o użytkownikach nie ingerując w bazę danych klienta.

Nasza praca przy Scenariuszach Prezentacji ERP to również obsługa multimedialna całego projektu. Głównym atutem serwisu są posegregowane w kategorie prezentacje wideo, które przygotowaliśmy wspólnie z partnerami serwisu. Nagrania zostały przygotowane w naszym studiu nagraniowym z użyciem profesjonalnej wirtualnej scenografii.

Webinaria


Przedstawiamy przykład webinariów z wideoprezentacją w wirtualnej scenografii, w pełni przygotowane przez MU na zlecenie ALDEA IT Consulting do serwisu Scenariusze Prezentacji ERP

In house


Jednym z przepisów na sukces, którego rąbek możemy uchylić to kompleksowa praca "in house". Czym zatem jest praca "in house" w naszym przypadku?

Nasza Agencja Kreatywna składa się z wielu działów, które przy każdej możliwej okazji angażujemy do wspólnego działania. Podczas pracy z Aldea IT Consulting bardzo często mamy okazję wykazać się przy produkcji filmów szkoleniowych, programowaniu landing page'y produktowych czy konstruując kolejny newsletter lub mailing. Dzięki działaniu in house zyskujemy na spójności i precyzji.

Skontaktuj się z nami


Lubimy realizować ciekawe projekty i znajdować nowe zastosowania dla naszych talentów.
Chcesz nas poznać? Zapraszamy!

Tu jesteśmy

MU Interactive Sp. z o.o.
ul. Lirowa 13
02-387 Warszawa